Pitbull. Nowe porządki

Pitbull nowe porządki Koszalin gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Pitbull, to jedyny z ostatnich filmów, który pełni w napięciu, mrozi krew w żyłach i potrafi tak dużo scen akcji, że z gwarancją nie można wymienić go filmem suchym i monotonnym. Trzymamy w nim bowiem do budowania z linią warszawskich policjantów, którzy podążają tropem zorganizowanej grupy przestępczej, zamieszanej w liczne porwania i zabójstwa zastraszanych handlarzy.

Pitbull nowe porządki Darłowo gdzie obejrzeć?

Dzięki szczerości, energii i częstym akcjom, jakie nie zwykle są zgodne z założeniem, film był się hitem i szybko, zdecydowano się na kolejną grupę Bitbulla.

klik i ogladaj film

Pozostała grupę kultowego filmu, Pitbull Nowe systemy, wspomina o policjancie, Dariuszu „Majami” Wilkowskim, który za wszą cenę, chce znaleźć groźnych gangsterów, zakłócających sposób nie jedynie na Mokotowie, lecz ponadto w wszystkiej Warszawie. Zależą oni do zrealizowania tak zwanych porządków, stąd tytuł innej strony.

W trakcie akcji, okazuje się jednak, że gangsterzy, są zamieszani w głośną sprawę, chodzi bo o serię zabójstw i porwań, przez tak zwany Gang Obcinaczy Palców. Gang porywał ludzi, których niszczył i obcinał mi palce, żeby nie doprowadzić do identyfikacji osób.
Leczący w pojedynkę Majami, dla dobra sytuacji, postanawia połączyć energie z Gebelsem, Igorme oraz Barszczykiem, którzy podążają śladem gangsterów już dłuższy termin i potrafią bogata informację na problem strategie działania gangsterów.

Pitbull nowe porządki Darłowo gdzie obejrzeć?

Majami, wchodzi na pomysł, uświadomienia handlarzy o grożącym im niebezpieczeństwie. Pozostawia również namiary na siebie w mieszkaniach, w których gangsterzy pobierają haracz. Plan szybko pada. Właścicielka salonu fryzjerskiego ostrzega bandytów przed zasadzką a nie przychodzi do zatrzymania. Darek nie układa się poddać i szuka własnego rodzaju na zachowanie gangsterów.

Majami, zyskuję ważne porady odnośnie planowanych zamieszek na Mokotowie. Nikt aczkolwiek nie chce ułatwić mu działaniu zasadzki.
Oba komisariaty próbują zwalić rzecz na następny.

Pitbull nowe porządki Darłowo gdzie obejrzeć?

Nie przechodząc wyboru grupa policjantów kwalifikuje się przeprowadzić działalność i uniknąć kolejnych morderstw. Niestety, podczas imprezy nie powtarza się złapać najgroźniejszego przestępcy. Na jego szukaj policjanci trafiają a później, gdy próbował odebrać haracz. Długie przesłuchiwania, złe traktowanie zmusza jednak gangstera do wymianie.

W obawie o wielki wyrok, zaczyna sypać pozostałych gangsterów, odpowiedzialnych za porachunki mafijne w tym etapie. Niestety, lekkomyślność bandyty doprowadziła do zniszczenia jego matk. Planowała żyć toż Zemsta za zgodę z policją. Podczas zeznań, gangster zaczyna sypać. Składa również zeznania obciążające siebie, bo wynika z prawa, że jak się nawracać, więc po całości.

Uznaję się do brania startu w potrójnym zabójstwie, obcięcia palców i zakopania ciał wszystkich trzech ofiar. Wskazuje i miejsce, w których zakopano ciała. W ostatni droga, pazbywa się możliwości świadka koronnego. Tymczasem zaczyna powracać spokój. Handlarze przekazują różne, obciążające wiedzę na problem handlarzy, nie czując już żadnego zagrożenia z ich części.

Pitbull nowe porządki Darłowo gdzie obejrzeć?

Podekscytowany policjant kwalifikuje się uzyskanymi danymi z współpracownikiem i wyrusza na nową akcję. Majami wraz z linią policjantów wraca na plac bazaru. po skończeniu sklepu, zakłada się obserwacja z białego pomieszczenia po automatach do gry. Więc do drinka ze sklepów, wchodzi Boss. Dotknięty słowami handlarza, postanawia wydać się w ręce policji.

Świadom, obserwacji miejsca, kwalifikuje się zapytać o haracz. Gdy sięga po pieniądze, w aktualnym czasie do klubie wpada policja i kończy zatrzymania. Boss kwalifikuje się na zgodę z policją, na poczet mniejszego wyroku i dane zawarcia związku małżeńskiego podczas odbywanego kary. Gdy przedstawia się przybyć do porozumienia, sprawy wymykają się nieco spod kontroli.

Przychodzi do zabójstwa, w jakim ginie Boss, a główny aktor, zabierający się w skórę policjanta Majami, zostaje zdegradowany. Na tym etapie film się kończy.
Pełny akcji, wulgaryzmów i niepochlebnych, policyjnych akcji film, został dwukrotnie nominowany do nagrody. Ma bardzo dobrych ocen i z pewnością przyznaje się na polu innych produkcji kryminalnych.

Pitbull nowe porządki Darłowo gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Pitbull nowe porządki

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments