Finbo Białogard

Zachodniopomorskie

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób pożyczkodawca może sprawdzić Twoją sytuację finansową? Przeczytaj towar a dowiedz się, jak firmy pożyczkowe kontrolują naszych użytkowników.

Finbo Barlinek

Rynek pożyczek pozabankowych zawsze się rozwija. Dodatkowo nie chodzi tu właśnie o wartość umów i siłę działalności. Firmy z branży dokonują jeszcze dużo wrażliwych sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do właścicielowi i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz zgodę na udostępnienie firmie bardzo ciekawszych informacjach.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli daje Ciż się, że sprawdzenia zatrzymują się tylko do ostatnich rejestrów – jesteś w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej nazywają się autorskimi bazami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – istnieje spora szansa, że pożyczkodawca będzie mógł sprawdzić jej rozwój.

Dla przykładu – składając wniosek o pożyczkę w korporacji Finbo Barlinek , wyrażasz zgodę na udostępnienie Twoich oddanych do 34 zewnętrznych podmiotów (w współczesnym do normalnej konkurencji firmy). Finbo Barlinek uzyska informację zwrotną, czy ubiegałeś się o pożyczkę w ostatnich podmiotach, którymi oddanymi się posługiwałeś i czy spłaciłeś ją na okres. Firmy podnoszą argument, że istnieje zatem konieczne do wyłączenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak przekonanie takich informacji udziela też wielkie miejsce do realizacji analitycznej.
Inne sposoby weryfikacji

Od 2012 roku klienci są szansę zawierania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą formą potwierdzenia tożsamości istnieje w obecnym przypadku przelew weryfikacyjny. Dzięki temu instytucje pożyczkowe dowiadują się, na jakie dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. Jednak to podejście posiada więcej nasze właściwości. Grupa klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu ma niewiele czasu – a potem użytkownik że się rozmyślić.

Dlatego opracowano innowacyjne sposoby weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użytkowaniem tych aplikacji nie musisz spełniać przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do naszej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Wykorzystując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszystkie wiedze związane z Twoim kontem. Firma może zobaczyć Twoje przelewy, zobaczyć skąd bierzesz pieniądze, kto jest Twoim właścicielem a ile inwestujesz na miesięczne utrzymanie. To wyjątkowo cenne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację gospodarczą, ale więcej będzie mógł spokojnie profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Barlinek

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments