Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Tarnogród

Poradnik Klienta

Epilacja laserowa – nowoczesny forma na gładkie ciało!

Epilacja laserowa Kazimierz Dolny

Delikatne i zadbane ciało we nowoczesnym świecie stanowi jednym z ważnych wyznaczników piękna. Na płynnym i dokładnym usunięciu niechcianego owłosienia chce nam zwłaszcza w okresie wakacyjnym, kiedy wysoka temperatura otoczenia skłania nas do odsłaniania coraz dużo wielkich obszarów ciała. Chcąc jak dobrze cechować się na plaży, warto przed urlopem udać się na zabieg laserowej epilacji.

Zobacz również Puderniczki

Laserowa depilacja, czyli epilacja

Tradycyjne formy leczenia niechcianego owłosienia zezwalają na zdobycie dobrych, lecz krótkotrwałych efektów. Te środki, dzięki którym pozbywamy się włosów na dosyć długi czas (tzn. maksymalnie kilka tygodni), są również zwykle dosyć bolesne. Mowa tu o depilacji woskiem lub elektrycznym depilatorem, alternatywnie również pastą cukrową. Zabiegi mało inwazyjne, takie jak golenie maszynką czy usuwanie owłosienia kremem, przynoszą małe a przez ostatnie niezbyt zadowalające efekty.

Chcąc pozbyć się owłosienia w mało bezbolesny sposób, a przy tym zajmować się efektami przez wiele miesięcy, warto zdecydować się na zabieg laserowego usuwania owłosienia, widoczny w ciekawych gabinetach medycyny estetycznej. Epilacja laserowa Kazimierz Dolny

depilacja woskiem 750

Epilacja laserowa w gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy jest pisana przy zachowaniu nowoczesnego urządzenia medycznego Palomar Vectus. Pokazuje ono wiązki laserowe o długości 810 nm, które upośledzają mieszki włosowe i tworzą redukcję owłosienia. Dzięki czytnikowi głębokości melaniny w skórze, lekarz medycyny estetycznej może regulować moc akcesorium do własnych potrzeb pacjenta, co zapobiega składaniu się przebarwień. Najczęściej wybierane miejsca zabiegowe to:

pachy,
ramiona,
przedramiona,
uda,
kolana,
łydki,
górna warga,
podbródek.

W przypadku kobiet coraz dużo prosta istnieje więcej depilacja laserowa bikini. Pacjenci płci męskiej chcą i pozbyć się nadmiernego owłosienia z takich stron ciała, jak:

plecy,
brzuch,
tors,
pośladki,
okolice intymne,
kark,
uszy.

Warto zauważyć, że wskazaniem do przeprowadzenia laserowej epilacji stanowi nie tylko chęć bycia gładkiej roli w sensach estetycznych. Ta technika medyczna jest poświęcona także dla pacjentów, którzy przechodzą na hirsutyzm oraz zapalenie mieszków włosowych.

Epilacja laserowa – wskazania i przeciwwskazania

Epilacja laserowa jest zabiegiem nie tylko efektywnym, ale jednocześnie bezpiecznym dla zdrowia. W gabinetach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy stosujemy najnowsze formy i sprzęty (m.in. laser Palomar Vectus), dzięki czemu eliminujemy ryzyko poważnych skutków ubocznych, takich jak blizny czy poparzenia. Sama epilacja prawdopodobnie żyć pisana u pacjentów z każdym typem skóry oraz typem owłosienia, pod warunkiem spełnienia korzystnych warunków i wykluczenia przeciwwskazań. Do tych ostatnich należą:

nowotwory skóry,
ciąża i laktacja,
uszkodzenia naskórka,
aktywna infekcja w zasięgu zabiegowym,
epilepsja,
przyjmowanie leków fotouczulających,
przyjmowanie leków obniżających krzepliwość krwi,
łuszczyca,
bielactwo,
nieustabilizowana cukrzyca,
tendencję do bliznowców,
wszczepiony rozrusznik serca,
stan dopiero po zabiegu chirurgicznym.

Tymczasowe przeciwwskazanie do przeprowadzenia laseroterapii jest także wielka lub nowa opalenizna. Zarówno przed, jak również po zabiegu, sugeruje się unikanie ekspozycji na światło oraz lampy UV (dostępne m.in. w solarium), a dodatkowo stosowanie fotoprotekcji w roli kremów z filtrem SPF 50. Epilacja laserowa Kazimierz Dolny

Zabieg laseroterapii nie zobowiązuje się z potrzebą odbycia rekonwalescencji. Bezpośrednio po opuszczeniu gabinetu medycyny estetycznej pacjent może powrócić do indywidualnych naturalnych zajęć. Ewentualne skutki uboczne, w skór delikatnego obrzęku, zaczerwienienia lub podrażnienia skóry, a także (rzadziej) zapalenia mieszków włosowych, mogą się kierować do kilku dni i idą samoistnie, bez ingerencji farmakologicznej. Epilacja laserowa Kazimierz Dolny

zobacz również Epilacja laserowa – nowoczesny sposób na gładkie ciało!

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments